Uudised ja juhtumianalüüsid

Sellel vahekaardil saate juhtumianalüüsi kaudu üksikasjalikult lugeda meie eelnevaid tellimusi ja kasulikku teavet.

Arstidele: külastus interneti kaardimakse süsteemiga

2019. aastal töötas WebOrigo välja spetsiaalse igakuise maksekaardisüsteemi meditsiini asutuste jaoks. Nii saavad kliinikud ja hambaarstid või isegi lemmikloomakliinikud pakkuda liikmete süsteemi, kus nende külalised ja patsiendid saavad turvaliselt registreeruda teenuse kuutasu eest, nautides sellega mugavusteenuseid, mida kliinikud saavad loomulikult ise määrata.

27.04.2020.
Broneerimissüsteemi väljatöötamine

Ainulaadne ülalt alla automatiseeritud broneerimissüsteem - nii võiksime iseloomustada Golf Simulator broneerimissüsteemi, mille andsime üle Ungaris Budaörsis asuvale Fashion Trend Centeri kaubanduskeskusele. Süsteem on tegelikult veebipõhine rakendus, mis võimaldab klubi liikmetel (aga ka väliskülalistel - kui nad registreeruvad eelnevalt), broneerida kohtumine, registreerida oma tarbimine ja hinnata süsteemi.

05.03.2020.
Tööstusautomaatika - GSM kaugjuhtimine

Aastal 2020 sisenes WebOrigo uuele turule tööstusautomaatika lahenduste valdkonnas. See oli loomulik samm, kuna see võimaldas meie ettevõttel laiendada oma tooteportfelli, kasutades pilvepõhiste tarkvaralahenduste väljatöötamisel saadud kogemusi. Seega saame pakkuda kõrgema väärtusega teenust, kuna oleme spetsialiseerunud ainult tarkvarale.

15.02.2020.
DealBot - Nutikas tehingu robot, millest saab ehitada veebipoodi

TEO, NutriDeal veebipoe läbirääkimis-robot on valminud. DealBot on NutriDeal veebipoe ja WebOrigo ühine toode, mis on täielikult meie arendus. Täpsuse huvides tsiteerime veebipoodi.

15.01.2020.
NewDoggy ettevõtte juhtimissüsteemi tutvustamine

NewDoggy kutsikate müügi veebisaidi kallal oleme töötanud alates 2019. aasta algusest, et rakendada veebipõhise ettevõtte juhtimissüsteemi. Selles ettevõtte juhtimissüsteemis on äärmiselt oluline, et menüüelemendid töötaksid korralikult ka telefonides. Kui vajate koosoleku ajal konkreetset teavet, leiate selle kohe otsingu abil.

10.12.2019.
InstaBot on alustanud

InstaBot, WebOrigo esimene arendatud turunduse automatiseerimise tarkvara, käivitati täielikult tema enda ettevõttesisese investeeringu abil. “Esimene 100% riigisiseselt välja töötatud Instagrami robot on valmis! Mida see tähendab? Fakt, et see turunduse tööriist on muutunud kättesaadavaks Ungaris. Alustame automaatse meeldimise, jälgimise ja paljude, (...)"

22.02.2019.
Brauseripõhine graafiline kaugjuurdepääs letlinkme abil

Oleme edukalt üle andnud oma teenuse letlink.me, mis võimaldab teil luua virtuaalsete Debiani põhiste arvutite vahel reaalajas brauseripõhise ühenduse. Kõik see läbi krüptitud kanali ja täiesti tasuta. See projekt on loodud krüptovaluutade kauplemissüsteemi Stop-Loss Manager toetamiseks, kuid see on iseseisvalt saadaval eraldi patenteeritud tootena.

18.08.2018.
Stop-Loss Manager ajakirjas Hungarian Times

WebOrigo välja töötatud krüptovaluuta kauplemise süsteemi Stop-Loss Manager artikkel ilmus ajakirja Magyar Idők (Magyar Nemzet) trükitud versioonis ja päevalehe veebiväljaandes.

21.06.2018.
Andsime üle maakonna mängu

“Loomine on hea asi. Nullist loodud projekti nägemine on fantastiline! Ma arvan, et oleme nüüd selle veebisaidiga muutnud interneti veelgi paremaks kohaks! Soovin pikka elu paljudele veebisaidi kasutajatele!” - postitasime oma Facebooki lehele, kui WebOrigo avaldas laiemale üldsusele maakonna mängu.

04.07.2017.
BuszGuru - veebipõhise busside broneerimise platvormi loomine

WebOrigo on jõudnud olulise verstapostini: BuszGuru süsteem on edukalt üle antud, mis võib muuta bussisõitude korraldamise revolutsiooniliseks. Süsteemist saavad kasu nii bussi rentnikud kui ka bussiettevõtted. Selle tööpõhimõte on lihtne ja revolutsiooniline: bussiettevõtted teevad korraldajatele hinnapakkumisi, seega on kindel, et bussirentnik saab parima pakkumise.

01.02.2017.