DealBot - Nutikas tehingu robot, millest saab ehitada veebipoodi

2020-01-15

Theo, NutriDeal veebipoe läbirääkimis-robot on valminud. DealBot on NutriDeal veebipoe ja WebOrigo ühine toode, mis on täielikult meie arendus. Täpsuse huvides tsiteerime veebipoodi:

“Delbot on suur vestlusrobotite perekond, mis on spetsialiseerunud ettevõtlusele, täpsemalt läbirääkimistele. Nagu enamus vestlusrobotid, võimaldab läbirääkimis-robot kasutajatel pidada arvutiprogrammiga lihtsaid vestlusi. Nagu paljude teiste vestlusrobotite puhul on teema ette antud ka Dealboti jaoks (seega pole mõtet musta pesu pesta ta ees, kuigi Theo teeb kõik vajaliku kliendi jaoks, pole ta siiski psühholoog…). Meie puhul on see teema: tingimine.

Dealbotid ja seega Theo loodi selleks, et saavutada ühine kokkulepe (kokkulepitud hind), pidades läbirääkimisi kasutajatega, st. teiega, poolte vastastikusel järeleandmisel, pärast tingimuste kokkuleppimist, mis on vastuvõetav nii meie ettevõttele kui ka teile ja ka kliendile - kas pole tore?

Teil on võimalus rääkida müüjat esindava personaliga ja seejärel Theoga, et nõustuda hinnas enne tehingu tegemist.”

Allikas: https://nutrideal.hu/bemutatkozik-teo-az-alkubot-33

DealBot lubab veebipoodide omanikele hulgaliselt seadistusi, näiteks minimaalne ostukorvi väärtus, tervitussõnum, ost registreerimisega või ilma ning loomulikult ka graafiline välimus ja sooduspakkumised. On oluline, et DealBoti eesmärk oleks võimalikult kõrge hind, lükates tagasi need, kes pakuvad liiga madalat hinda ja isegi keelates neil läbirääkimisi pidada.

Kuidas NutriDeal tervitusteadet DealBoti integreerimise ajal kasutas? Esiteks ehitasid nad selleks kogu oma turunduse selle ümber ja teiseks anti DealBotile nimi (Theo) ja profiilipilt, mis oli ka saidi mõnes kohas pilkupüüdev.

Tere, minu nimi on Theo, Nutrideal veebipoe läbirääkijana on minu ülesandeks vestlusaknas kirjaliku vestluse käigus kokku leppida soodne hind meile mõlemale, nii ostjale kui ka müüjale.

Hoiatav tekst, mis kutsub klienti tehingut tegema:

“Valige ostukorvi minimaalne väärtus 30 EUR ja proovige järele! Kõik, mida peate tegema on toodete ostukorvi sorteerimisel pöörata tähelepanu vestlusaknale, kus ma õigel hetkel sisse login ja tehinguga alustan!”

Allikas: https://nutrideal.hu/bemutatkozik-teo-az-alkubot-33