Stop-Loss Manager ajakirjas Hungarian Times

2018-06-21

WebOrigo välja töötatud krüptovaluuta kauplemise süsteemi Stop-Loss Manager artikkel ilmus ajakirja Magyar Idők (Magyar Nemzet) trükitud versioonis ja päevalehe veebiväljaandes.

“See võib küll kõrvaldada vahetuskursi kõikumisest tulenevad riskid, kuid vähemalt vähendab seda krüptovaluutadega kauplemisel Ungari väljatöötatud tarkvara. Praegu beetaversioonis olev programm on nüüd saadaval maailma suuruselt teises krüptovaluutas Binance ja peagi saadaval ka traditsioonilistel kauplemisplatvormidel.

Krüptovaluutadega kauplemine on oma tipptasemel. Üha enam inimesi kasutab veebipõhiseid vahetusplatvorme ning kasvavat nõudlust rahuldavat krüptovaluutavahetused, millel on tohutud ressursid. Ehkki digiraha suured vahetuskursi kõikumised on suurepärane võimalus kasumit teenida, siis on ka riskid märkimisväärsed ja kauplemisplatvormid ei taga kõikumist kõigi asjade vastu.

Sellele probleemile pakub lahenduse täielikult Ungaris välja töötatud tarkvara, mis võimaldab stop-loss funktsiooni täielikku ja tõhusat kasutamist. (Stop-loss funktsioon sulgeb positsiooni valitud vahetuskursi korral automaatselt, isegi kui turuhind on seda juba ületanud.) - Enamikul platvormidest, isegi kui neil on stop-loss funktsioon, puudub võimalus kaubelda traditsiooniliste valuutadega, nii et nad suudaks pakkuda kaitset vahetuskursi kõikumiste eest - tõi välja tarkvara arendava Trade Innovation Kft asutaja Gábor Pataki.

Stop-Loss Manager annab krüptovaluutadele lisafunktsioone, sõltumata sellest, kas neid platvorm toetab, seega saate teenida tulu, müüa positsioone tagasi ja kaitsta kapitali. Kaupmehed saavad tarkvara kasutada oma portfelli jälgimiseks ja haldamiseks mitmel platvormil.”

Allikas: https://www.magyaridok.hu/gazdasag/javulhat-a-kriptovalutaval-kereskedes-biztonsaga-3217024/