Tööstusautomaatika - GSM kaugjuhtimine

2020-02-15

Aastal 2020 sisenes WebOrigo uuele turule tööstusautomaatika lahenduste valdkonnas. See oli loomulik samm, kuna see võimaldas meie ettevõttel laiendada oma tooteportfelli, kasutades pilvepõhiste tarkvaralahenduste väljatöötamisel saadud kogemusi. Seega saame pakkuda kõrgema väärtusega teenust, kuna oleme spetsialiseerunud ainult tarkvarale.Meie projektid kasutavad peamiselt GSMi (st mobiilside, näiteks SMS või telefonikõne) ja interneti põhiseid lahendusi, mida saab kasutada automaatseks ukse avamiseks, lukustuse juhtimiseks või isegi kauglülitusega vooluringi aktiveerimiseks.

Ozone Air Kft puhul kasutasime esimestena oma GSM põhist kaugjuhtimis riistvara, mille nad suutsid oma masinasse integreerida, võimaldades sellega kaugjuhtimist, mis säästab palju töötunde.

Ozone Air Kft tegeleb osooniõhu puhastamisega, teenindades kodu- ja tööstuskliente. Jahvatustööstuses õhupuhastamisel saime aidata kaugjuhtimise paigaldamisega, säästes sellega vajadust masinaid käsitsi sisse ja välja lülitada.

Sel aastal tegeleme edasi ööstusautomaatika arengutega ja meie ettevõte on kolme ülejäänud strateegilise valdkonna kõrval järjest tugevamaks muutumas. Ka siin meeldib meile lahendada probleeme, milles võime olla teerajajad.